EnYukarı

Voyager Of The Universe Oyun Severlerle Buluşuyor!

Voyager Of The Universe Oyun Severlerle Buluşuyor!
 

30 Ocak 2020 tarihinde piyasaya giren SEYYAH, kısa zamanda dikkatleri üzerine toplamayı başarmış ve 10.000 kez indirilmişti. Kullanıcıların yoğun talebi üzerine İngilizce diline çevrilen ve VOYAGER OF THE UNIVERSE ismini alan oyun, şimdi de yurt dışında oynanmaya hazır hale getirilmiş durumda.

Zalim MarKo’nun elinde zulüm gören köylülerin kurtarılmasını konu alan VOYAGER OF THE UNIVERSE oyunundaki kahramanımız, çeşitli maceralardan geçerek ve azılı düşmanlarını yok ederek hedeflerine ulaşmayı amaçlamaktadır.

Kahramanımızın zorlu yolculuğunda ona eşlik eden oyun severler, oynadıkları VOYAGER OF THE UNIVERSE oyununun diğer oyunlardan farklı olduğunu ve oynarken öğrendiklerini yorumlarında belirtmektedirler. VOYAGER OF THE UNIVERSE oyununun öğretici kimliğinden de öte, oynayan kişilerde bir farkındalık oluşturduğu da aşikardır. Sosyologlar tarafından modern çağ diye adlandırılan bu çağ, her ne kadar ışıl ışıl görünse de aslında ruhen karanlık bir çağda olduğumuzun farkındalığını sağlayan VOYAGER OF THE UNIVERSE oyunu, ilmek ilmek imanı hakikatleri işleyen ve içselleştiren bir oyun konumundadır.

VOYAGER OF THE UNIVERSE oyununun yapımcılarından Eyup Çağatay MERT, oyunun yapılış aşamalarından bahsederken, gece gündüz çalıştıklarını, yerli, milli ve herkesin güvenle oynayabileceği bir oyun olması için uğraş verdiklerini ifade etmiştir.

VOYAGER OF THE UNIVERSE oyununun özelliklerinden bahseden MERT, ülkemizde oyunu oynayan herkesin İngilizcesini de geliştirmesini hedeflediklerini ifade etmiştir. Gerçekten sade ve anlaşılır bir dille İngilizceye çevrilen oyun, bireylerin yabancı dil pratiklerini de geliştirme yolunda iddialı oyunlar arasında yerini almıştır.

VOYAGER OF THE UNIVERSE oyunu, sağlam psikolojik temeller üzerine kurulmuş, her noktası ince ince hesaplanmış ve kullanıcılarına sunulmuştur. Bunun yanında oyunun dikkat çeken bir diğer özelliği ise oyunda kullanılan kaliteli grafiklerdir.

Sadece çocuklar tarafından değil, gençler ve ileri yaşta olan bireylerin de severek oynadığı VOYAGER OF THE UNIVERSE oyunu, her yaştan bireyin beğenisini alarak da alanında fark oluşturmaktadır. VOYAGER OF THE UNIVERSE çalışmasının sadece bir oyundan ibaret olmadığını söyleyen oyun severler, oyunda bölümleri bitirdikten sonra tekrar tekrar baştan başladıklarını da ifade etmektedirler.

Dünyanın dört bir tarafında oynanması için tasarlanmış bu oyun, şimdi İngilizce dil seçeneği ile oynanmaya hazır. Siz de çevrenizde, 7’den 70’e bütün herkese önerebileceğiniz bu oyunu indirin ve oynayın.

 

Voyager Of The Universe (ingilizce)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Ottoman3D.KainatSeyyahi2&hl=en

 

Seyyah(Türkçe) indirme bağlantısı

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Ottoman3D.KainatSeyyahi2Görüntülenme

Bu makale 1122 defa görüntülenmiştir.

Yayın Tarihi

15 Mart 2021 Pazartesi

Pdf olarak görüntüle

Yazıcı çıktısı

Rastgele makale